2010 Istanbul Gösterim Programı Facebookta Paylaş Tweetle

V. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

5 MAYIS ÇARŞAMBA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ
12.00 Nakit 12.00 Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak 12.00 68 Mayısı Hatırası
12.30 Barış Tohumları 14.00 Kuhle Wampe ya da Dünyanın Sahibi Kim 12.30 Kadınlar Tekell
13.30 Dibe vurduran yarış 15.30 Halk-Der 13.30 Direniş Sokağı*
14.00 Tuzun Öyküsü 16.45 Direniş Limanı 14.30 Tekel Ateşi
14.45 Efendisizlerin Ülkesi 17.15 Direnişin Adı: Kent AŞ 15.00 Tekel İşçileri Direnişi
16.00 AV! SU! MAI! 18.00 Sultan 15.45 İşkenceye Sıfır Tolerans
17.00 Ülke ve Özgürlük* Özel Gösterim "İşçi Sineması ve Ken Loach" semineri John Cunningham 20.00 Direnişçi* Gala 16.30 Mürşid'i Gülle
20.00 Madencilerin Anıları*
17.00 Normal Bir İş Yapmak İstiyorum

BEYOĞLU SİNEMASI 18.30 Yaşamak Bir Ağaç Gibi*
BEYOĞLU SİNEMASI 12.00 Kadınlar Tekel 19.30 Birleştik Tekel Olduk* Gala
12.00 Kız Saçı(Tütüncüler Belgeseli) 12.45 70. Gün
13.00 Çotanak Yolunda* 13.15 Direnişin Belgesi- Tekel Belgeseli BEYOĞLU SİNEMASI
14.00 Tekel 51* 13.45 68 Mayısı Hatırası 12.00 Direnişin adı: Kent AŞ
15.15 İstanbul 4 Şubat Grevi+ Oyuncu+Sessiz Sinema+Tersi ve Yüzü+Bedel 14.30 Demir Yiyenler 13.00 Birleştik Tekel Olduk
16.00 Bolivya Topraksız Kır İşçileri Hareketi* 16.15 Coca Cola Davası 14.15 Büyük Satış
16.45 Mükellef* 18.00 Bekle beni darağacı- Sivas'ın Hikayesi 16.00 Ormanın Çığlığı
17.45 Yoldan Çıktık* 20.00 Başka Dilde Aşk* 18.00 İki Dil Bir Bavul
19.00 Ölüm Elbisesi: Kumalık*
20.00 İncir Çekirdeği
20.15 Kırmızı Kalem- Qelema Sure* SİNE-SEN ŞİŞHANE SALONU

12.00 Utanç SİNE-SEN ŞİŞHANE SALONU
SİNE-SEN ŞİŞHANE SALONU 13.45 Çotanak Yolunda 12.00 Bölge
12.00 Maradona 14.30 Direniş Sokağı 13.00 Ölmek var Dönmek Yok+ Direnişin Simgesi Tekel (Foto Röportaj)
13.45 Yaşamak bir ağaç gibi 15.00 Wobblies 13.45 Emekçilerin Düşü
14.30 İşkenceye sıfır tolerans 16.45 Kahpe Devran 14.45 19 Ocak'tan 19 Ocak'a
15.15 Demir Yiyenler 17.15 Somers Kasabası 15.45 Tekel 51
17.00 11'e 10 kala
17.00 Ben ve Nuri Bala

İSTANBUL HALKEVİ
İSTANBUL HALKEVİ 14.00 Efendisizlerin Ülkesi İSTANBUL HALKEVİ
14.00 Karun ve Çöp kutusu 15.30 Fatih Pınar'dan Foto Röportajlar 14.00 Coca Cola Davası
14.45 Halkla Dayanışma ve Kültür Derneği (Halk-Der) 16.00 Gördüğünüz Kendi Yüzünüzdür- Tekel Direnişi 16.00 Kadınlar Tekel
16.00 Cennetteki Gölgeler
16.45 İncir Çekirdeği

KOLEKTİF KÜLTÜR MERKEZİ
KOLEKTİF KÜLTÜR MERKEZİ 16.00 Kahpe Devran KOLEKTİF KÜLTÜR MERKEZİ
16.00 Kırmızı Kalem-Qelema Sure 16.30 Mükellef 16.00 Demir Yiyenler
17.30 bölge 17.00 Kara Kabuk 17.45 Karun ve Çöp Kutusu
18.20 5 No'lu Cezaevi 17.45 Gazap Üzümleri 18.15 Direniş Limanı


19.00 Nakit
İstanbul Barosu Orhan Apaydın Salonu İstanbul Barosu Orhan Apaydın Salonu
19.30 Utanç 19.30 Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak Sesli Betimlemeli İstanbul Barosu Orhan Apaydın Salonu


19.30 Sultan
Çevre Mühendisleri Odası Çevre Mühendisleri Odası
14.00 68 Mayısı Hatırası 14.00 Olmasa- İstanbul Belgeseli Çevre Mühendisleri Odası
Facebookta Paylaş Tweetle