2017 İstanbul Gösterim Programı Facebookta Paylaş Tweetle

12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Programın PDF hali için tıklayınız

Sevgili Festival Takipçileri,

İstanbul Fransız Kültür Merkezi gösterimlerimiz 5 Mayıs Cuma itibariyle başlıyor. Fransız Kültür Merkezi girişi için lütfen aşağıdaki linkten kayıt yaptırmayı unutmayınız.

https://www.inscription-facile.com/form/R3bU0q07Ob3Cn4FyDkdY

SALON TARİH BAŞLANGIÇ SAATİ FİLM SÜRE SÖYLEŞİ FİLM 2 AVRUPA/ANADOLU
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 03.05.2017 19:00 Dokunuş/TheTouch 00:53 Yönetmen Ethem Özgüven katılımı ile Dokunuş/TheTouch (Yönetmen Ethem Özgüven katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 03.05.2017 18:30 Uzaktaki Kadın/Away from her 00:14   Uzaktaki Kadın/Away from her AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 03.05.2017 18:00 Sardunyanın Kışı / Winter of the Geranium 00:18   Sardunyanın Kışı / Winter of the Geranium AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 03.05.2017 15:30 Adalen 31 01:48   Adalen 31 AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 03.05.2017 19:00 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 03.05.2017 16:00 Silahsız Mücadele/Buki-naki Tatakai 02:20   Silahsız Mücadele/Buki-naki Tatakai AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 03.05.2017 19:00 Beyaz Çınar/Çınara Sipi 01:23   Beyaz Çınar/Çınara Sipi AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 03.05.2017 18:30 Önce Çocuklar ve Kadınlar/Woman and Children First 00:05 Yönetmen Engin Türkyılmaz katılımı ile Önce Çocuklar ve Kadınlar/Woman and Children First (Yönetmen Engin Türkyılmaz katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 03.05.2017 18:00 Kamyon / Truck 00:21   Kamyon / Truck AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 03.05.2017 16:30 Orkestra Provası / Prova d'orchestra 01:10   Orkestra Provası / Prova d'orchestra AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 19:00 Major! / Major! 01:35   Major! / Major! ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 17:00 Kibar Feyzo / Polite Feyzo  01:31   Kibar Feyzo / Polite Feyzo  ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 16:30 Eflin/Eflin 00:10   Eflin/Eflin ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 16:20 Eskisi Gibi / Like The Old Time 00:05   Eskisi Gibi / Like The Old Time ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 16:00 İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul 00:16   İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 15:30 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 14:45 Anti Faşist Paris /Une vie de Lutte 00:31   Anti Faşist Paris /Une vie de Lutte ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 14:15 Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather 00:16   Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 03.05.2017 14:00 Başka/Other 00:13   Başka/Other ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 03.05.2017 19:00 Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?/Killing The Shadow 02:15   Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?/Killing The Shadow ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 03.05.2017 18:30 Mesai / Shift  00:08   Mesai / Shift  ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 03.05.2017 17:00 Ludlow Katliamı: Colorado Kömür Savaşında Yunan asıllı Amerikalılar/ LUDLOW, “Greek Americans in the Colorado Coal War” 01:12   Ludlow Katliamı: Colorado Kömür Savaşında Yunan asıllı Amerikalılar/ LUDLOW, “Greek Americans in the Colorado Coal War” ANADOLU
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 03.05.2017 19:30 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland AVRUPA
DAĞ EVLERİ YAŞAM EVİ 03.05.2017 19:30 Beyaz Çınar/Çınara Sipi 01:23   Beyaz Çınar/Çınara Sipi AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 03.05.2017 19:30 Beyaz Çınar/Çınara Sipi 01:23   Beyaz Çınar/Çınara Sipi AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 03.05.2017 21:00 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 03.05.2017 20:00 Silahsız Mücadele/Buki-naki Tatakai 02:20   Silahsız Mücadele/Buki-naki Tatakai AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 03.05.2017 21:15 Özgürleşen Seyirci: Emek Sineması Mücadelesi/Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater 00:48   Özgürleşen Seyirci: Emek Sineması Mücadelesi/Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 03.05.2017 20:40 Kamyon / Truck 00:21   Kamyon / Truck AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 03.05.2017 20:10 683 00:20   683 AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 03.05.2017 19:40 İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul 00:16   İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 03.05.2017 19:15 Başka/Other 00:13   Başka/Other AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 03.05.2017 19:00 C.O.D/C.O.D 00:05   C.O.D/C.O.D AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 04.05.2017 19:00 Babamın Kanatları/ My Father’s Wings 01:41 Yönetmen Kıvanç Sezer ve film ekibinin katılımı ile Babamın Kanatları/ My Father’s Wings(Yönetmen Kıvanç Sezer ve film ekibinin katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 04.05.2017 18:15 İt / Pooch 00:17   İt / Pooch AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 04.05.2017 18:00 Başka/Other 00:13   Başka/Other AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 04.05.2017 19:30 Major! / Major! 01:35   Major! / Major! AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 04.05.2017 18:45 Grillo Nine  / Abuela Grillo   00:13   Grillo Nine  / Abuela Grillo   AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 04.05.2017 18:30 Eskisi Gibi / Like The Old Time 00:05   Eskisi Gibi / Like The Old Time AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2017 19:15 İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul 00:16 Yönetmen Gökhan Öcal katılımı ile İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul (Yönetmen Gökhan Öcal katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2017 18:30 Mesai / Shift  00:08 Yönetmen Burcu Erdem katılımı ile Mesai / Shift (Yönetmen Burcu Erdem katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2017 18:00 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2017 16:00 İyi İnsan/Good 01:32   İyi İnsan/Good AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2017 18:00 Sardunyanın Kışı / Winter of the Geranium 00:18   Sardunyanın Kışı / Winter of the Geranium ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2017 16:00 Takva/ Takva: A Man's Fear of God 01:36   Takva/ Takva: A Man's Fear of God ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2017 14:30 Kutup Yıldızı / Polaris 01:04   Kutup Yıldızı / Polaris ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2017 14:00 683 00:20   683 ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Büyük Salon) 04.05.2017 19:00 Ben, Daniel Blake / I, Daniel Blake   01:40   Ben, Daniel Blake / I, Daniel Blake   ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2017 21:00 Üçyüzbir/ Three Hundred One 00:28   Üçyüzbir/ Three Hundred One ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2017 19:00 Adalen 31 01:49   Adalen 31 ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2017 17:00 Demirden Ay / Iron Moon  01:25   Demirden Ay / Iron Moon  ANADOLU
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 04.05.2017 20:45 Üçyüzbir/ Three Hundred One 00:28   Üçyüzbir/ Three Hundred One AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 04.05.2017 19:30 Kara Atlas/Dark Atlas 01:06   Kara Atlas/Dark Atlas AVRUPA
TONYA SERENDER KAFE 04.05.2017 19:30 Kara Atlas/Dark Atlas 01:06   Kara Atlas/Dark Atlas AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 04.05.2017 19:30 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45   Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 04.05.2017 20:30 İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul 00:16   İstanbul’un Sesi / Sound of Istanbul AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2017 20:00 Beyaz Çınar/Çınara Sipi 01:23   Beyaz Çınar/Çınara Sipi AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2017 21:15 Kara Atlas/Dark Atlas 01:06   Kara Atlas/Dark Atlas AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2017 20:40 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2017 20:10 Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather 00:16   Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2017 19:40 Soğan / Onion 00:14   Soğan / Onion AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2017 19:15 Mesai / Shift  00:08   Mesai / Shift  AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2017 19:00 Mükemmel Bir Gün / A Perfect Day 00:05   Mükemmel Bir Gün / A Perfect Day AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 19:00 Tereddüt / Clair Obscur 01:50   Tereddüt / Clair Obscur AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 17:00 Düğmeler Savaşı /La Nouvelle Guerre des boutons 01:40   Düğmeler Savaşı /La Nouvelle Guerre des boutons AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 05.05.2017 19:15 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 05.05.2017 18:15 683 00:20 Yönetmen Canberk Şimşek katılımı ile 683 (Yönetmen Canberk Şimşek katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 05.05.2017 16:00 Gelecek Durak Ütopya : Ütopya / Viome: Next Stop Utopia 01:31   Gelecek Durak Ütopya : Ütopya / Viome: Next Stop Utopia AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 05.05.2017 19:00 Adalen 31 01:48   Adalen 31 AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 05.05.2017 17:30 Ludlow Katliamı: Colorado Kömür Savaşında Yunan asıllı Amerikalılar/ LUDLOW, “Greek Americans in the Colorado Coal War” 01:12   Ludlow Katliamı: Colorado Kömür Savaşında Yunan asıllı Amerikalılar/ LUDLOW, “Greek Americans in the Colorado Coal War” AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 05.05.2017 14:30 Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?/Killing The Shadow 02:15   Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?/Killing The Shadow AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2017 19:15 Kutup Yıldızı / Polaris 01:04 Yönetmen Şaban Karabeli ve Senarist Özgür Nehir katılımı ile Kutup Yıldızı / Polaris (Yönetmen Şaban Karabeli ve Senarist Özgür Nehir katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2017 18:30 Tahir Elçi / Tahir Elçi 00:11 Yönetmen Ümit Kıvanç katılımı ile Tahir Elçi / Tahir Elçi (Yönetmen Ümit Kıvanç katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2017 18:00 C.O.D. / C.O.D. 00:05 Yönetmen Onur Doğan katılımı ile C.O.D. / C.O.D. (Yönetmen Onur Doğan katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2017 16:00 Merci Patron! 01:30   Merci Patron! AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2017 14:00 Kibar Feyzo / Polite Feyzo  01:31   Kibar Feyzo / Polite Feyzo  AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 05.05.2017 19:00 Beyaz Çınar/Çınara Sipi 01:23   Beyaz Çınar/Çınara Sipi ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 05.05.2017 17:00 Gelecek Durak Ütopya : Ütopya / Viome: Next Stop Utopia 01:31   Gelecek Durak Ütopya : Ütopya / Viome: Next Stop Utopia ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 05.05.2017 15:30 Kuşlar bile severdi benim Annemi/ Even birds loved my mother 01:12   Kuşlar bile severdi benim Annemi/ Even birds loved my mother ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 05.05.2017 14:00 Zafere Kadar Devrim / Off Frame a.k.a. Revolution Until Victory 01:02   Zafere Kadar Devrim / Off Frame a.k.a. Revolution Until Victory ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 20:45 Orkestra Provası / Prova d'orchestra 01:10   Orkestra Provası / Prova d'orchestra ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 18:45 İyi İnsan/Good  01:32   İyi İnsan/Good  ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 17:30 Özgürleşen Seyirci: Emek Sineması Mücadelesi/Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater 00:48   Özgürleşen Seyirci: Emek Sineması Mücadelesi/Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 16:15 Dokunuş/TheTouch 00:53   Dokunuş/TheTouch ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 15:30 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 15:00 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin ANADOLU
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 05.05.2017 20:20 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 05.05.2017 19:50 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 05.05.2017 19:30 Tahir Elçi / Tahir Elçi 00:11   Tahir Elçi / Tahir Elçi AVRUPA
BÜYÜKDERE - SARIYER AKA-DER 05.05.2017 20:00 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland AVRUPA
BÜYÜKDERE - SARIYER AKA-DER 05.05.2017 18:30 Börklüce projesi/Börklüce Project  01:18   Börklüce projesi/Börklüce Project  AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 05.05.2017 19:30 İz / The Trace 01:37   İz / The Trace AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 05.05.2017 20:30 Tahir Elçi / Tahir Elçi 00:11   Tahir Elçi / Tahir Elçi AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 05.05.2017 19:30 Dokunuş/TheTouch 00:53   Dokunuş/TheTouch AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 05.05.2017 19:00 C.O.D. / C.O.D. 00:05   C.O.D. / C.O.D. AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 05.05.2017 20:00 Takva/ Takva: A Man's Fear of God 01:36   Takva/ Takva: A Man's Fear of God AVRUPA
YEŞİLKENT 2 TEMMUZ PARKI (MİLLİ EGEMENLİK PARKI) 05.05.2017 21:40 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler AVRUPA
YEŞİLKENT 2 TEMMUZ PARKI (MİLLİ EGEMENLİK PARKI) 05.05.2017 21:15 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin AVRUPA
YEŞİLKENT 2 TEMMUZ PARKI (MİLLİ EGEMENLİK PARKI) 05.05.2017 21:00 Soğan / Onion 00:14   Soğan / Onion AVRUPA
YEŞİLKENT 2 TEMMUZ PARKI (MİLLİ EGEMENLİK PARKI) 05.05.2017 20:00 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45   Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2017 20:00 Major! / Major! 01:35   Major! / Major! AVRUPA
ABBASAĞA PARKI 05.05.2017 19:30 Kibar Feyzo / Polite Feyzo  01:31   Kibar Feyzo / Polite Feyzo  AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 18:30 Merci Patron! 01:30   Merci Patron! AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 17:00 Zafere Kadar Devrim / Off Frame a.k.a. Revolution Until Victory 01:02   Zafere Kadar Devrim / Off Frame a.k.a. Revolution Until Victory AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 16:00 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30 Yönetmen Kazım Kızıl katılımı ile Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? (Yönetmen Kazım Kızıl katılımı ile) AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 14:00 Demirden Ay / Iron Moon  01:25   Demirden Ay / Iron Moon  AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 06.05.2017 19:00 Kara Atlas/Dark Atlas 01:06 Yönetmen Umut Vedat katılımı ile Kara Atlas/Dark Atlas (Yönetmen Umut Vedat katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 06.05.2017 18:15 Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather 00:16 Yönetmen Ömer Ferhat Özmen katılımı ile Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather (Yönetmen Ömer Ferhat Özmen katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 06.05.2017 15:30 Mükemmel Bir Gün / A Perfect Day 00:05 Yönetmen Oğuzhan Kaya katılımı ile Mükemmel Bir Gün / A Perfect Day (Yönetmen Oğuzhan Kaya katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 06.05.2017 13:30 Korkuyu Atmak/Ditching the Fear 01:20   Korkuyu Atmak/Ditching the Fear AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (BÜYÜK SALON) 06.05.2017 16:00 Ben, Daniel Blake / I, Daniel Blake   01:40   Ben, Daniel Blake / I, Daniel Blake   AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2017 18:00 Özgürleşen Seyirci: Emek Sineması Mücadelesi/Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater 00:48 Söyleşili Forum : Kentini Savunanlar Buluşuyor! Özgürleşen Seyirci: Emek Sineması Mücadelesi/Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater(Söyleşili Forum : Kentini Savunanlar Buluşuyor!) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2017 17:15 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20 Film ekibinin katılımı ile Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin(Film ekibinin katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2017 16:00 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45 Yönetmen Aziz Özer katılımı ile Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People (Yönetmen Aziz Özer katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2017 15:30 Eflin 00:10 Yönetmen Burak Berke Erdem katılımı ile Eflin (Yönetmen Burak Berke Erdem katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2017 14:35 Paris İsyanda / Paris Rebelle 00:40   Paris İsyanda / Paris Rebelle AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2017 14:00 Anti Faşist Paris /Une vie de Lutte 00:31   Anti Faşist Paris /Une vie de Lutte AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 06.05.2017 16.00 Silahsız Mücadele/Buki-naki Tatakai 02:20   Silahsız Mücadele/Buki-naki Tatakai AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 06.05.2017 19.00 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2017 18:30 Börklüce Projesi/Börklüce Project  01:18   Börklüce Projesi/Börklüce Project  ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2017 18:00 Grillo Nine  / Abuela Grillo   00:13   Grillo Nine  / Abuela Grillo   ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2017 17:00 Son Nefes/ Dying Breath 00:41   Son Nefes/ Dying Breath ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2017 15:00 İz / The Trace 01:37 Yönetmen Hakan Gürer katılımı ile İz / The Trace(Yönetmen Hakan Gürer katılımı ile) ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2017 14:20 Mara / Mara 00:10   Mara / Mara ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2017 14:00 İt / Pooch 00:17   İt / Pooch ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 20:00 Tereddüt / Clair Obscur 01:50   Tereddüt / Clair Obscur ANADOLU
BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 17:00 50/D’yi Bal Eyledik /Smile and Re’as’sist 01:57 Yönetmen A.Deniz Morva Kablamacı ve film ekibinin katılımıyla 50/D’yi Bal Eyledik /Smile and Re’as’sist (Yönetmen A.Deniz Morva Kablamacı ve film ekibinin katılımıyla) ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 19:00 Babamın Kanatları/ My Father’s Wings 01:41   Babamın Kanatları/ My Father’s Wings ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 17:00 Rüzgarda Salınan Nilüfer / The Swaying Waterlily 01:48   Rüzgarda Salınan Nilüfer / The Swaying Waterlily ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 15:45 Dokunuş/TheTouch 00:53   Dokunuş/TheTouch ANADOLU
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 06.05.2017 19:00 Soğan / Onion 00:14   Soğan / Onion AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 06.05.2017 18:25 Kamyon / Truck 00:21   Kamyon / Truck AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 06.05.2017 18:15 Mükemmel Bir Gün / A Perfect Day 00:05   Mükemmel Bir Gün / A Perfect Day AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 06.05.2017 18:00 Mesai / Shift  00:08   Mesai / Shift  AVRUPA
BEYLİKDÜZÜ HALKEVİ 06.05.2017 16:00 Börklüce projesi/Börklüce Project  01:18   Börklüce projesi/Börklüce Project  AVRUPA
BÜYÜKDERE - SARIYER AKA-DER 06.05.2017 19:30 Beyaz Çınar/Çınara Sipi 01:23   Beyaz Çınar/Çınara Sipi AVRUPA
BÜYÜKDERE - SARIYER AKA-DER 06.05.2017 19:00 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? AVRUPA
TARABYAÜSTÜ HALKEVİ 06.05.2017 19:00 Kibar Feyzo / Polite Feyzo  01:31   Kibar Feyzo / Polite Feyzo  AVRUPA
TARABYAÜSTÜ HALKEVİ 06.05.2017 18:45 Tahir Elçi / Tahir Elçi 00:11   Tahir Elçi / Tahir Elçi AVRUPA
TARABYAÜSTÜ HALKEVİ 06.05.2017 18:30 Başka/Other 00:13   Başka/Other AVRUPA
TARABYAÜSTÜ HALKEVİ 06.05.2017 18:00 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler AVRUPA
BEYKOZ HALKEVİ 06.05.2017 17:00 Rüzgarda Salınan Nilüfer / The Swaying Waterlily 01:48   Rüzgarda Salınan Nilüfer / The Swaying Waterlily ANADOLU
BEYKOZ HALKEVİ 06.05.2017 15:00 Uzaktaki Kadın/Away from her 00:14   Uzaktaki Kadın/Away from her ANADOLU
SEFAKÖY HALKEVİ 06.05.2017 19:30 Kamyon / Truck 00:21   Kamyon / Truck AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 06.05.2017 20:00 Mara / Mara 00:10   Mara / Mara AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 06.05.2017 20:15 Mesai / Shift  00:08   Mesai / Shift  AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 06.05.2017 17:00 Kutup Yıldızı / Polaris 01:04   Kutup Yıldızı / Polaris AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 06.05.2017 15:30 Kuşlar bile severdi benim Annemi/ Even birds loved my mother 01:12   Kuşlar bile severdi benim Annemi/ Even birds loved my mother AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 06.05.2017 15:00 Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather 00:16   Beyoğlu Sineması/Beyoglu Movie Theather AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 06.05.2017 20:00 Üçyüzbir/ Three Hundred One 00:28   Üçyüzbir/ Three Hundred One AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 06.05.2017 19:00 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45   Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 06.05.2017 18:30 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 06.05.2017 18:00 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? AVRUPA
GÖLGE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ 06.05.2017 19:45 Düğmeler Savaşı /La Nouvelle Guerre des boutons 01:40   Düğmeler Savaşı /La Nouvelle Guerre des boutons AVRUPA
GÖLGE KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ 06.05.2017 19:30 Tahir Elçi / Tahir Elçi 00:11   Tahir Elçi / Tahir Elçi AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 21:00 Orkestra Provası / Prova d'orchestra 01:10   Orkestra Provası / Prova d'orchestra AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 15:00 Tahir Elçi / Tahir Elçi 00:11   Tahir Elçi / Tahir Elçi AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2017 13:00 Başka/Other 00:13   Başka/Other AVRUPA
ABBASAĞA PARKI 06.05.2017 19:30 Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?/Killing The Shadow 02:15   Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?/Killing The Shadow AVRUPA
GÜLTEPE HALKEVİ 06.05.2017 16:15 Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin / Welcome Lenin AVRUPA
GÜLTEPE HALKEVİ 06.05.2017 15:30 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? AVRUPA
               
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2017 19:30 Mara/Mara 00:10 Yönetmen Ciwan Zengin katılımı ile Mara/Mara (Yönetmen Ciwan Zengin katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2017 18:45 Soğan/Onion 00:14 Yönetmen Ozan Çağlar katılımı ile Soğan/Onion (Yönetmen Ozan Çağlar katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2017 16:30 İz/The Trace 01:37 Yönetmen Hakan Gürer katılımı ile İz/The Trace (Yönetmen Hakan Gürer katılımı ile) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2017 13:45 Takva/Takva: A Man's Fear of God 01:36   Takva/Takva: A Man's Fear of God AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2017 12:00 Demirden Ay/ Iron Moon 01:25   Demirden Ay/ Iron Moon AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 07.05.2017 17:30 50/D'yi Bal Eyledik/Smile and Re'as'sist 01:57 Yönetmen A.Deniz Morva Kablamacı ve film ekibinin katılımıyla 50/D'yi Bal Eyledik/Smile and Re'as'sist (Yönetmen A.Deniz Morva Kablamacı ve film ekibinin katılımıyla) AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 07.05.2017 15:30 Kuşlar Bile Severdi Benim Annemi/Even Birds Loved My Mother 01:12 Yönetmenler İlker Kılıç ve Gökhan Çakır katılımı ile Kuşlar Bile Severdi Benim Annemi/Even Birds Loved My Mother (Yönetmenler İlker Kılıç ve Gökhan Çakır katılımı ile) AVRUPA
AYNALI GEÇİT ETKİNLİK MEKANI 07.05.2017 14:00 Börklüce Projesi/Börklüce Project 01:18   Börklüce Projesi/Börklüce Project AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 07.05.2017 18:00 Oyun İçinde Oyun/The Nested Game 00:16 GALA: FİLM EKİBİNİN KATILIMI İLE Oyun İçinde Oyun/The Nested Game (GALA: FİLM EKİBİNİN KATILIMI İLE) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 07.05.2017 16:30 Son Nefes/Dying Breath 00:41 Yönetmen Ömer Akbaş katılımı ile  Son Nefes/Dying Breath (Yönetmen Ömer Akbaş katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 07.05.2017 15:30 Üçyüzbir/ Three Hundred One 00:28 Yönetmen Alican Mansuroğlu katılımı ile  Üçyüzbir/ Three Hundred One (Yönetmen Alican Mansuroğlu katılımı ile) AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI (PERA SALONU) 07.05.2017 13:30 Ercan Kesal ile Söyleşi 02:00   Ercan Kesal ile Söyleşi AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 07.05.2017 18:15 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 07.05.2017 16:00 Rüzgarda Salınan Nilüfer/The Swaying Waterlily 01:48   Rüzgarda Salınan Nilüfer/The Swaying Waterlily ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 07.05.2017 15:00 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney/Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45   Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney/Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 07.05.2017 14:45 Tahir Elçi/ Tahir Elçi 00:11   Tahir Elçi/ Tahir Elçi ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 07.05.2017 14:30 Önce Çocuklar ve Kadınlar/ Woman and Chıldren Fırst 00:05   Önce Çocuklar ve Kadınlar/ Woman and Chıldren Fırst ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 07.05.2017 14:00 Kamyon/ Truck 00:21   Kamyon/ Truck ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ-ÇOCUK ETKİNLİĞİ 07.05.2017 17:00 Çocuk Şarkıları Konseri/Akustika Müzik Grubu 01:00   Çocuk Şarkıları Konseri/Akustika Müzik Grubu ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ-ÇOCUK ETKİNLİĞİ 07.05.2017 16:30 Jonglör/Cihan İlhanlı 00:30   Jonglör/Cihan İlhanlı ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ-ÇOCUK ETKİNLİĞİ 07.05.2017 16:00 Mim Gösterisi/ Mehmet Selin Sağdıç 00:30   Mim Gösterisi/ Mehmet Selin Sağdıç ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ-ÇOCUK ETKİNLİĞİ 07.05.2017 14:00 Çizgi Film Atölyesi/Uçurtma Çocuk Dergisi 02:00   Çizgi Film Atölyesi/Uçurtma Çocuk Dergisi ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 07.05.2017 18:00 Silahsız Mücadele/Buki-Naki Tatakai 02:20   Silahsız Mücadele/Buki-Naki Tatakai ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 07.05.2017 17:00 Paris İsyanda/Paris Rebelle 00:40   Paris İsyanda/Paris Rebelle ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 07.05.2017 15:00 Merci Patron! 01:30   Merci Patron! ANADOLU
SARIYER HALKEVİ 07.05.2017 17:00 Börklüce Projesi/Börklüce Project 01:18   Börklüce Projesi/Börklüce Project AVRUPA
SARIYER HALKEVİ 07.05.2017 16:30 Hoşgeldin Lenin/ Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin/ Welcome Lenin AVRUPA
SARIYER HALKEVİ 07.05.2017 16:00 Beyoğlu Sineması/ Beyoglu Movie Theather 00:16   Beyoğlu Sineması/ Beyoglu Movie Theather AVRUPA
OKMEYDANI HALKEVİ 07.05.2017 17:00 Kibar Feyzo/Polite Feyzo 01:31   Kibar Feyzo/Polite Feyzo AVRUPA
BEYKOZ HALKEVİ 07.05.2017 17:00 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland ANADOLU
BEYKOZ HALKEVİ 07.05.2017 15:00 Son Nefes/Dying Breath 00:41   Son Nefes/Dying Breath ANADOLU
SEFAKÖY HALKEVİ 07.05.2017 19:30 Mükemmel bir Gün/ A Perfect Day 00:05   Mükemmel bir Gün/ A Perfect Day AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 07.05.2017 19:45 Neredesin Arkadaşım?/ Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım?/ Where are you buddy? AVRUPA
SEFAKÖY HALKEVİ 07.05.2017 20:30 Son Nefes/Dying Breath 00:41   Son Nefes/Dying Breath AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 07.05.2017 17:30 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney/Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45   Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney/Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 07.05.2017 17:00 Hoşgeldin Lenin/ Welcome Lenin 00:20   Hoşgeldin Lenin/ Welcome Lenin AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 07.05.2017 15:00 İz/The Trace 01:37   İz/The Trace AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 07.05.2017 17:45 Ana Yurdu/Motherland 01:38   Ana Yurdu/Motherland AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 07.05.2017 16:00 Gelecek Durak Ütopya: Ütopya/Viome: Next Stop Utopıa 01:31   Gelecek Durak Ütopya: Ütopya/Viome: Next Stop Utopıa AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 07.05.2017 19:00 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 07.05.2017 15:00 Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? 00:30   Neredesin Arkadaşım? / Where are you buddy? AVRUPA
GÜNEY KÜLTÜR MERKEZİ 07.05.2017 13:00 Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People 00:45   Halkın Sanatçısı Halkın Savaşçısı Yılmaz Güney / Yılmaz Güney: The Artist of People The Warrior of People AVRUPA
GÜLTEPE HALKEVİ 07.05.2017 16:00 Bademler/Bademler 00:18   Bademler/Bademler AVRUPA
GÜLTEPE HALKEVİ 07.05.2017 15:30 Oyun İçinde Oyun / The Nested Game 00:16   Oyun İçinde Oyun / The Nested Game AVRUPA

 

Facebookta Paylaş Tweetle