2017 Diyarbakır Gösterim Programı Facebookta Paylaş Tweetle

12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Diyarbakır Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

SALON TARİH BAŞLANGIÇ SAATİ FİLM
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  02.05.2017 19:00 EFLİN
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  02.05.2017 19:15 CLAİR OBSKUR / TEREDDÜT
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 02.05.2017 17:10 Kısa Film seçkisi: COD,UZAKTAKİ KADIN,BAŞKA
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 02.05.2017 18:00 TAHİR ELÇİ
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 02.05.2017 18:15 La Nouvelle Guerre des boutons / Düğmeler SavaşI
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  03.05.2017 19:00 50D’yi BAL EYLEDİK /SMİLE AND RE’AS’SİST
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 03.05.2017 19:00 IRON MOON/ DEMİRDEN AY
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  04.05.2017 19:00 AWAY FROM HER / UZAKTAKİ KADIN
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  04.05.2017 19:15 ONION / SOĞAN
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  04.05.2017 19:30 OFF FRAME A.K.A. REVOLUTİON UNTİL VİCTORY / ZAFERE KADAR DEVRİM
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 04.05.2017 19:00 Babamın Kanatları/ My Father’s Wings
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  05.05.2017 19:00 SHIFT / MESAİ
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  05.05.2017 19:10 C.O.D
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  05.05.2017 19:15 VİOME:NEXT STOP UTOPİA / GELECEK DURAK ÜTOPYA : ÜTOPYA
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 05.05.2017 17:10 Kısa Film seçkisi: ÖNCE ÇOCUKLAR VE KADINLAR, BADEMLER,MARA,MÜKEMMLE BİR GÜN
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 05.05.2017 18:00 OFF FRAME A.K.A. REVOLUTİON UNTİL VİCTORY / ZAFERE KADAR DEVRİM
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  06.06.2017 19:00 BEYOĞLU SİNEMASI / BEYOGLU MOVİE THEATHER
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  06.06.2017 19:20 GOOD / İYİ İNSAN
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 06.05.2017 17:00 Kısa Film seçkisi: KAMYON,MESAİ,GRILLO NİNE, SARDUNYANIN KIŞI
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 06.05.2017 16:00 CLAİR OBSKUR / TEREDDÜT
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 06.05.2017 18:30 BÖRKLÜCE PROJESİ
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  07.05.2017 19:00 C.O.D
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  07.05.2017 19:05 ESKİSİ GİBİ
EĞİTİM-SEN 2. NOLU ŞUBE  07.05.2017 19:10 IRON MOON/ DEMİRDEN AY
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 07.05.2017 13:00 Seçki:HOŞGELDİN LENİN, ESKİSİ GİBİ,NEREDESİN ARKADAŞIM
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 07.05.2017 14:10 TAHİR ELÇİ
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 07.05.2017 14:30 TAKVA
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 07.05.2017 16:30 HALKIN SANATÇISI HALKIN SAVAŞÇISI YILMAZ GÜNEY 
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 07.05.2017 17:30 İZ
Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi 07.05.2017 19:20 PARİS İSYANI

Facebookta Paylaş Tweetle