2019 İstanbul Gösterim Programı Facebookta Paylaş Tweetle

14. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

 İstanbul gösterim programının PDF hali için tıklayınız.

SALONTARİHBAŞLANGIÇ SAATİFİLMSÜRESÖYLEŞİFİLM 2AVRUPA/ANADOLU
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 03.05.2019 19:30 ElOlivo/Zeytin Ağacı/The Olive Tree 01:40   ElOlivo/Zeytin Ağacı/The Olive Tree AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 03.05.2019 18:30 BirVarmış Bir Yok/In The Middle Of Nowhere 00:39   BirVarmış Bir Yok/In The Middle Of Nowhere AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 03.05.2019 18:00 Aucoeur d’une révolution populaire / Yellow Vests act 18 - INTO THE STORM/ SarıYelekliler 00:23   Aucoeur d’une révolution populaire / Yellow Vests act 18 - INTO THE STORM/ SarıYelekliler AVRUPA
KIRAATHANE İSTANBUL EDEBİYAT EVİ 03.05.2019 19:30 LaMano Invisible / Görünmez El / The Invisible Hand 01:23   LaMano Invisible / Görünmez El / The Invisible Hand AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 03.05.2019 19:30 Marzo/ Mart / March 00:13 YönetmenAna Bovino katılımıyla Marzo/ Mart / March AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 03.05.2019 18:30 Alarga/ Alarga (Soner Sert) Tane'm / A PieceOf Olive Meryem Ana / Mother Mary KusursuzHayat / FlawlessLife 00:1000:12 00:1000:04   Alarga/Alarga (Soner Sert) Tane'm / A Piece Of Olive Meryem Ana /Mother Mary  Kusursuz Hayat / FlawlessLife AVRUPA
AYNALI GEÇİT 03.05.2019 19:00 HepBirlikte / All Together 00:19 Yönetmenlerİlker Kaşıkçı ve Halit Yıldız katılımıyla HepBirlikte / All Together AVRUPA
AYNALI GEÇİT  03.05.2019 18:30 Afaf-Günahsız/Afaf-SinlessKentselSuretler / Urban Faces 00:05 00:22   Afaf-Günahsız/Afaf-Sinless Kentsel Suretler / Urban Faces AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 03.05.2019 19:00 ThePanguana Syndrome/ Panguna Sendromu 00:55   ThePanguana Syndrome/ Panguna Sendromu AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 03.05.2019 18:00 Dönüşüm/ The Transformation Cracks In The System / Sistemdeki ÇatlaklarPaperHome/Kağıt Ev 00:2000:2100:06   Dönüşüm/ The Transformation Cracks In The System / Sistemdeki ÇatlaklarPaperHome/Kağıt Ev  AVRUPA
ABBASAĞA PARKI/BEŞİKTAŞ 03.05.2019 20:30 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney veya Ruhi Su Salonu) 03.05.2019 19:15 IşığımızınEmekçileri / Lives Dedicated To Light 01:16 YönetmenMetin Avdaç katılımıyla IşığımızınEmekçileri / Lives Dedicated To Light ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney veya Ruhi Su Salonu) 03.05.2019 18:30 Afganİstanbul/ Afghanistanbul 00:22 YönetmenUlaş Tosun katılımıyla Afganİstanbul/ Afghanistanbul ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney veya Ruhi Su Salonu) 03.05.2019 18:00 Ali/Ali 00:17 YönetmenEnes Aluç katılımıyla Ali/Ali ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney veya Ruhi Su Salonu) 03.05.2019 17:00 Palas’ınTuzcuları/ Palas’s Salt Workers 00:18 Görüntü-Yardımcı Yönetmen Mehmet Köprü katılımıyla Palas’ınTuzcuları/ Palas’s Salt Workers ANADOLU
TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 03.05.2019 19:00 Kalanlar/ LeftoversMezarlık Çalgıcıları / Children of the Cemetery 00:1200:15   Kalanlar/ LeftoversMezarlık Çalgıcıları / Children of the Cemetery ANADOLU
TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 03.05.2019 18:00 Vahide/VahideAdam / Adam 00:06 00:11   Vahide/Vahide Adam/ Adam ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 03.05.2019 19:00 Hemşire/ The Nurse 01:29   Hemşire/ The Nurse ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 03.05.2019 18:30 TabipOdası Kısa Film Seçkisi 00:20   TabipOdası Kısa Film Seçkisi ANADOLU
ESENYURT HALKEVİ 03.05.2019 20:00 Hemşire/ The Nurse 01:29   Hemşire/ The Nurse AVRUPA
ESENYURT HALKEVİ 03.05.2019 19:30 HepBirlikte / All Together 00:19   HepBirlikte / All Together AVRUPA
SARIYER HALKEVİ 03.05.2019 19:00 Hemşire/ The Nurse 01:29   Hemşire/ The Nurse AVRUPA
OKMEYDANI HALKEVİ 03.05.2019 19:30 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
ESENYURT ALTERNATİF KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 03.05.2019 20:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 19:30 Köpek/ The Dogs of Istanbul 01:40   Köpek/ The Dogs of Istanbul AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 18:00 PourEux Pour Moi / Onlar İçin Benim İçin / For Them For Me 00:47   PourEux Pour Moi / Onlar İçin Benim İçin / For Them For Me AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 17:15 EletUnu / Köy Sesi / Voice of Province Kept /Saklı 00:15 00:15   EletUnu / Köy Sesi / Voice of Province Kept /Saklı AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 16:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista AVRUPA
KIRAATHANE İSTANBUL EDEBİYAT EVİ 04.05.2019 15:00 AlternatifFestivaller,Sinemadaki Tekelleşme ve Sansür
Şenay Aydemir ve Önder Özdemir'in kolaylaştırıcılığıyla
00:03   AlternatifFestivaller,Sinemadaki Tekelleşme ve Sansür
Şenay Aydemir ve Önder Özdemir'in kolaylaştırıcılığıyla
AVRUPA
KIRAATHANE İSTANBUL EDEBİYAT EVİ 04.05.2019 13:00 Hemşire/ The Nurse 01:29   Hemşire/ The Nurse AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 04.05.2019 19:00 BiryarekeZor / Zor Bir Karar / Ugly Duckling 01:30 YönetmenEnder Özkahraman katılımıyla BiryarekeZor / Zor Bir Karar / Ugly Duckling AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 04.05.2019 18:30 Kavil/ Yıkıntılar Arasında 00:12   Kavil/ Yıkıntılar Arasında AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 04.05.2019 16:30 HadakaNo Shima / Çıplak Ada / The Naked Island 01:34   HadakaNo Shima / Çıplak Ada / The Naked Island AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 04.05.2019 16:00 KaraFırın/ Baker 00:13   KaraFırın/ Baker AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 04.05.2019 14:30 LaCocina de Las Patronas / Umudun Mutfağı / The Kitchen of Las Patronas 01:05   LaCocina de Las Patronas / Umudun Mutfağı / The Kitchen of Las Patronas ANADOLU
AYNALI GEÇİT 04.05.2019 18:00 Antifascisterna/ Antifaşist / The Antifascists 01:15   Antifascisterna/ Antifaşist / The Antifascists AVRUPA
AYNALI GEÇİT 04.05.2019 17:00 Evcilik/ Playing House EvdenUzak/ Far From Home Bargıran / Heavy BurdenAli / Ali  00:0400:1100:0800:17   Evcilik/ Playing House EvdenUzak/ Far From Home Bargıran / Heavy BurdenAli / Ali  AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2019 18:00 Locman/ Lodging 01:30  Yönetmen Şükrü Alaçam ve yapımcı Oya IşılÇuhadar katılımıyla Locman/ Lodging AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2019 17:00 Ronaldo/RonaldoNilüfer / NilüferMij / Sis /MistMezarlıkÇalgıcıları / Children of the CemeteryKüçük Adam /The Little Man 00:1300:06 00:05 00:1500:04   Ronaldo/RonaldoNilüfer / Nilüfer Mij / Sis /MistMezarlıkÇalgıcıları / Children of the CemeteryKüçük Adam /The Little Man AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 04.05.2019 15:00 McLibel/ Mcİftira 01:23   McLibel/ Mcİftira AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2019 19:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2019 18:30 ToprağınKadınları/Women of the soil 00:16   ToprağınKadınları/Women of the soil AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2019 17:00 SuçUnsuru / Element of Crime 01:22   SuçUnsuru / Element of Crime AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 04.05.2019 16:30 Kavil/ Yıkıntılar Arasında 00:12   Kavil/ Yıkıntılar Arasında AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2019 20:30 LaMano Invisible / Görünmez El / The Invisible Hand 01:23   LaMano Invisible / Görünmez El / The Invisible Hand ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2019 19:15 ThePanguana Syndrome/ Panguna Sendromu 00:55   ThePanguana Syndrome/ Panguna Sendromu ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 04.05.2019 18:30 NikilaQirike e Xepiri / Karganın Aşınan Gagası / The Worn Beak Of the Crow 00:13 YönetmenÖmer Ferhat Özmen katılımıyla NikilaQirike e Xepiri / Karganın Aşınan Gagası / The Worn Beak Of the Crow ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 18:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King ANADOLU
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 18:00 Kelebekler/ Butterflies 01:57   Kelebekler/ Butterflies ANADOLU
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 04.05.2019 16:00 Borç/ Debt 01:35   Borç/ Debt ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 04.05.2019 18:30 İmparatorluktaZor Bir Gün / A Hard Day In The Empire Dönüşüm / TheTransformation 00:2100:20   İmparatorluktaZor Bir Gün / A Hard Day In The Empire Dönüşüm / TheTransformation  ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 04.05.2019 17:00 BirMakas Değişimiydi Tariş / Tariş: A Personal Change of Direction 01:00   BirMakas Değişimiydi Tariş / Tariş: A Personal Change of Direction ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 04.05.2019 16:00 EvdenUzak/ Far From HomeKept /SaklıEvcilik / Playing House PaperHome/Kağıt Ev 00:1100:15 00:0400:06   EvdenUzak/ Far From HomeKept /SaklıEvcilik / Playing House PaperHome/Kağıt Ev ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 04.05.2019 15:30 TabipOdası Kısa Film Seçkisi 00:20   TabipOdası Kısa Film Seçkisi ANADOLU
ESENYURT HALKEVİ 04.05.2019 19:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista AVRUPA
SARIYER HALKEVİ 04.05.2019 19:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
OKMEYDANI HALKEVİ 04.05.2019 18:00 Tebeşir/ Chalk 00:15   Tebeşir/ Chalk AVRUPA
AVCILAR HALKEVİ 04.05.2019 20:00 GururYarası / Wounded Pride 01:20   GururYarası / Wounded Pride AVRUPA
EĞİTİM SEN İSTANBUL 7 NO'LU ŞUBE 04.05.2019 17:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
GÜLTEPE HALKEVİ 04.05.2019 19:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 04.05.2019 17:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 04.05.2019 15:00 Köpek/ The Dogs of Istanbul 01:40   Köpek/ The Dogs of Istanbul AVRUPA
ESENYURT ALTERNATİF KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 04.05.2019 17:00 GururYarası / Wounded Pride 01:20   GururYarası / Wounded Pride AVRUPA
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2019 21:00 CracksIn The System / Sistemdeki Çatlaklar 00:21   CracksIn The System / Sistemdeki Çatlaklar ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2019 20:30 Yolcu/ Passenger 00:20   Yolcu/ Passenger ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2019 19:45 GeceYaşayanlar / Owls 00:33   GeceYaşayanlar / Owls ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2019 19:00 Farmakon/ Pharmacon 00:30   Farmakon/ Pharmacon ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 04.05.2019 18:30 HazirîyekBo Derengmayînê / Geç Kalışa Hazırlık / Getting Ready for Being Late 00:15   HazirîyekBo Derengmayînê / Geç Kalışa Hazırlık / Getting Ready for Being Late ANADOLU
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 16:00 IşığımızınEmekçileri / Lives Dedicated To Light 01:16   IşığımızınEmekçileri / Lives Dedicated To Light AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 15:30 Palas’ınTuzcuları/ Palas’s Salt Workers 00:18 Görüntü-Yardımcı Yönetmen Mehmet Köprü katılımıyla Palas’ınTuzcuları/ Palas’s Salt Workers AVRUPA
FRANSIZ KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 15:00 UnChien Andalou / Bir Endülüs Köpeği / An Andalusian Dog 00:16   UnChien Andalou / Bir Endülüs Köpeği / An Andalusian Dog AVRUPA
KIRAATHANE İSTANBUL EDEBİYAT EVİ 05.05.2019 17:00 Yücel’inÇiçekleri / Yücel’s Flowers 01:10   Yücel’inÇiçekleri / Yücel’s Flowers AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 05.05.2019 19:00 Kelebekler/ Butterflies 01:57   Kelebekler/ Butterflies AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 05.05.2019 17:00 Hemşire/ The Nurse 01:29 YönetmenDilek Çolak katılımıyla Hemşire/ The Nurse AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 05.05.2019 16:00 SakSak: Bir Tütün Belgeseli / SOAKED : A Tobacco Story 00:20 YönetmenTuran Kubulay katılımıyla SakSak: Bir Tütün Belgeseli / SOAKED : A Tobacco Story AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 05.05.2019 15:00 ŞevaXîzê / Kumun Gecesi / The Night of Sand 00:25 YönetmenAli Ergül katılımıyla ŞevaXîzê / Kumun Gecesi / The Night of Sand AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 05.05.2019 14:00 GeceYaşayanlar / Owls 00:33 YönetmenErinç Ulusoy katılımıyla GeceYaşayanlar / Owls AVRUPA
AYNALI GEÇİT 05.05.2019 16:00 Alarga/ Alarga (Doğukan Akın) 00:15   Alarga/ Alarga (Doğukan Akın) AVRUPA
AYNALI GEÇİT 05.05.2019 15:30 Afganİstanbul/ Afghanistanbul 00:22   Afganİstanbul/ Afghanistanbul AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2019 18:15 TozluHayatlar / Dusty Lifes 01:05 YönetmenMehmet Veysi Kılıç katılımıyla TozluHayatlar / Dusty Lifes AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2019 17:30 İmparatorluktaZor Bir Gün / A Hard Day In The Empire 00:21 YönetmenSezen Kayhan katılımıyla İmparatorluktaZor Bir Gün / A Hard Day In The Empire AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2019 16:30 Farmakon/ Pharmacon 00:30 YönetmenMurat Emek Özkan katılımıyla Farmakon/ Pharmacon AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2019 16:00 NikilaQirike e Xepiri / Karganın Aşınan Gagası / The Worn Beak Of the Crow 00:13 YönetmenÖmer Ferhat Özmen katılımıyla NikilaQirike e Xepiri / Karganın Aşınan Gagası / The Worn Beak Of the Crow AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 05.05.2019 15:30 ToprağınKadınları/Women of the soil 00:16   ToprağınKadınları/Women of the soil AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 05.05.2019 18:15 Köpek/ The Dogs of Istanbul 01:40   Köpek/ The Dogs of Istanbul AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 05.05.2019 17:00 LaCocina de Las Patronas / Umudun Mutfağı / The Kitchen of Las Patronas 01:05   LaCocina de Las Patronas / Umudun Mutfağı / The Kitchen of Las Patronas AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 05.05.2019 16:45 Evcilik/ Playing House 00:04   Evcilik/ Playing House AVRUPA
KOMŞU KAPISI MAÇKA DAYANIŞMA DERNEĞİ 05.05.2019 16:30 Alarga/ Alarga (Soner Sert) 00:10   Alarga/ Alarga (Soner Sert) AVRUPA
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
(Yılmaz Güney Salonu)
05.05.2019 16:15 İnsanıEskiten Zaman / The Time That Wears Man Out Apartman/ The Apartment Alarga / Alarga (Doğukan Akın)Afaf-Günahsız/Afaf-Sinless 00:1600:1000:1500:05   İnsanıEskiten Zaman / The Time That Wears Man Out Apartman/ The Apartment Alarga / Alarga (Doğukan Akın)Afaf-Günahsız/Afaf-Sinless ANADOLU
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
(Yılmaz Güney Salonu)
05.05.2019 15:45 Dokun/ Touch Şükran/Şükran 00:05 00:13   Dokun/ Touch Şükran/Şükran ANADOLU
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
(Yılmaz Güney Salonu)I
05.05.2019 15:00 MeryemAna / Mother MaryElet Unu /Köy Sesi / Voice of Province 00:1000:15   MeryemAna / Mother MaryElet Unu /Köy Sesi / Voice of Province ANADOLU
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
(Yılmaz Güney Salonu)
05.05.2019 14:00 Mij/ Sis / MistKusursuz Hayat / FlawlessLifeKüçük Adam /The Little ManKara Fırın/ Bake İzan /Understanding 00:05  00:04 00:04 00:13 00:07   Mij/ Sis / MistKusursuz Hayat / FlawlessLifeKüçük Adam /The Little ManKara Fırın/ Bake İzan /Understanding ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 16:30 Island 01:34   Island ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 16:00 Kavil/ Yıkıntılar Arasında 00:12   Kavil/ Yıkıntılar Arasında ANADOLU
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 16:30 SuçUnsuru / Element of Crime 01:22 YönetmenSüleyman Arda Eminçe katılımıyla SuçUnsuru / Element of Crime ANADOLU
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 05.05.2019 16:00 HepBirlikte / All Together 00:19   HepBirlikte / All Together ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 05.05.2019 18:15 GururYarası / Wounded Pride 01:20 YönetmenSinem Atakul katılımıyla GururYarası / Wounded Pride ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 05.05.2019 17:30 Tebeşir/ Chalk 00:15 YönetmenÖzge Astan ve yapım yönetmeni Aynur Barkın katılımıyla Tebeşir/ Chalk ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 05.05.2019 16:00 LaCocina de Las Patronas / Umudun Mutfağı / The Kitchen of Las Patronas 01:05   LaCocina de Las Patronas / Umudun Mutfağı / The Kitchen of Las Patronas ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 05.05.2019 16:30 BiryarekeZor / Zor Bir Karar / Ugly Duckling 01:30   BiryarekeZor / Zor Bir Karar / Ugly Duckling ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 05.05.2019 16:00 Nilüfer/NilüferRonaldo/Ronaldo 00:06 00:13   Nilüfer/Nilüfer Ronaldo/Ronaldo ANADOLU
İSTANBUL TABİP ODASI KADIKÖY BÜROSU 05.05.2019 15:30 TabipOdası Kısa Film Seçkisi 00:20   TabipOdası Kısa Film Seçkisi ANADOLU
MOR MEKAN 05.05.2019 16:15 Marzo/ Mart / March 00:15 YönetmenAna Bovino katılımıyla Marzo/ Mart / March ANADOLU
MOR MEKAN 05.05.2019 15:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 05.05.2019 19:45 Nika: Oyundan Öte / Nika : Beyond The Gam 00:17   Nika: Oyundan Öte / Nika : Beyond The Gam ANADOLU
KADIKÖY HALKEVİ 05.05.2019 19:00 PrensesModel / Princess Ball GownMakamŞoförü / Personal Chauffeur Bargıran / Heavy Burden 00:1400:1000:08   PrensesModel / Princess Ball GownMakamŞoförü / Personal Chauffeur Bargıran / Heavy Burden ANADOLU
SARIYER HALKEVİ 05.05.2019 19:00 ToprağınKadınları/Women of the soilMeryem Ana /Mother Mary  Feminista / Feminista 00:1600:1001:00   ToprağınKadınları/Women of the soilMeryem Ana /Mother Mary  Feminista / Feminista AVRUPA
SARIYER HALKEVİ 05.05.2019 15:00 Tebeşir/ ChalkBargıran/ Heavy BurdenHep Birlikte / All Together  00:15 00:0800:19   Tebeşir/ ChalkBargıran/ Heavy BurdenHepBirlikte / All Together  AVRUPA
OKMEYDANI HALKEVİ 05.05.2019 18:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista AVRUPA
AVCILAR HALKEVİ 05.05.2019 20:00 Antifascisterna/ Antifaşist / The Antifascists 01:15   Antifascisterna/ Antifaşist / The Antifascists AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 05.05.2019 17:00 Tebeşir/ Chalk 00:15   Tebeşir/Chalk AVRUPA
BAHÇELİEVLER HALKEVİ 05.05.2019 16:00 Hemşire/ The Nurse 01:29   Hemşire/ The Nurse AVRUPA
ESENYURT ALTERNATİF KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 05.05.2019 19:00 Hemşire/ The Nurse 01:29   Hemşire/ The Nurse AVRUPA
ER MAHMUT DEDE CEM EVİ 05.05.2019 17:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 06.05.2019 19:00 Borç/ Debt 01:35 YönetmenVuslat Saraçoğlu katılımıyla Borç/ Debt AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 06.05.2019 18:00 Dokun/ TouchVahide/ Vahide  Şükran / Şükran Prenses Model / Princess Ball Gown  00:0500:06 00:13 00:14   Dokun/ TouchVahide/ Vahide  Şükran / Şükran Prenses Model / Princess Ball Gown  AVRUPA
AYNALI GEÇİT 06.05.2019 19:00 GururYarası / Wounded Pride 01:20 YönetmenSinem Atakul katılımıyla GururYarası / Wounded Pride AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2019 19:15 Nika: Oyundan Öte / Nika : Beyond The Gam 00:17 YönetmenAnıl Bilge katılımıyla Nika: Oyundan Öte / Nika : Beyond The Gam AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 06.05.2019 18:00 İzan/Understanding İnsanı Eskiten Zaman /The Time That Wears Man OutTebeşir / Chalk  Adam/Adam 00:0700:1600:15 00:11   İzan/Understanding İnsanı Eskiten Zaman /The Time That Wears Man OutTebeşir / Chalk  Adam/Adam  AVRUPA
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2019 20:00 Misafir/ The Guest 01:25   Misafir/ The Guest ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2019 19:30 Kavil/ Yıkıntılar Arasında 00:12 YönetmenÖzcan Alper katılımıyla Kavil/ Yıkıntılar Arasında ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2019 19:00 Marzo/ Mart / March 00:13   Marzo/ Mart / March ANADOLU
NÂZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ(Yılmaz Güney Salonu) 06.05.2019 18:00 ToprağınKadınları/Women of the soil Tane'm /A Piece Of OliveSakSak: Bir Tütün Belgeseli / SOAKED : A Tobacco Story 00:1600:1200:20   ToprağınKadınları/Women of the soil Tane'm /A Piece Of OliveSakSak: Bir Tütün Belgeseli / SOAKED : A Tobacco Story ANADOLU
CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 06.05.2019 19:00 Köpek/ The Dogs of Istanbul 01:40   Köpek/ The Dogs of Istanbul ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 06.05.2019 19:00 ŞevaXîzê / Kumun Gecesi / The Night of Sand  00:25 YönetmenAli Ergül katılımıyla ŞevaXîzê / Kumun Gecesi / The Night of Sand  ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 06.05.2019 18:30 KentselSuretler / Urban Faces 00:22   KentselSuretler / Urban Faces ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 06.05.2019 18:00 BaşkaSınırlar / Other BordersAlarga/Alarga(Soner Sert) 00:13 00:10   BaşkaSınırlar / Other BordersAlarga/Alarga(Soner Sert) ANADOLU
AVCILAR HALKEVİ 06.05.2019 20:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista AVRUPA
EĞİTİM SEN İSTANBUL 7 NO'LU ŞUBE 06.05.2019 19:30 HepBirlikte / All Together 00:20   HepBirlikte/ All Together AVRUPA
EĞİTİM SEN İSTANBUL 7 NO'LU ŞUBE 06.05.2019 19:00 MeryemAna / Mother Mary 00:10   MeryemAna / Mother Mary AVRUPA
SARIGAZİ HALKEVİ 06.05.2019 20:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02   ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King ANADOLU
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 07.05.2019 19:00 Misafir/ The Guest 01:25 YönetmenAndaç Haznedaroğlu katılımıyla Misafir/ The Guest AVRUPA
BEYOĞLU SİNEMASI PERA SALONU 07.05.2019 18:00 Yolcu/ Passenger MakamŞoförü / Personal Chauffeur Kalanlar / Leftovers 00:2000:1000:12   Yolcu/ Passenger Makam Şoförü / Personal Chauffeur Kalanlar / Leftovers AVRUPA
AYNALI GEÇİT 07.05.2019 19:00 BirMakas Değişimiydi Tariş / Tariş: A Personal Change of Direction 01:00 YönetmenHülya Karcı katılımıyla BirMakas Değişimiydi Tariş / Tariş: A Personal Change of Direction AVRUPA
AYNALI GEÇİT 07.05.2019 18:30 Apartman/ The Apartment 00:10   Apartman/ The Apartment AVRUPA
AYNALI GEÇİT 07.05.2019 18:00 BaşkaSınırlar / Other BordersAlarga/Alarga(Soner Sert) 00:13   BaşkaSınırlar / Other BordersAlarga/Alarga(Soner Sert) AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2019 19:00 ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King 02:02 SinanYusufoğlu ve Canan Gerede katılımıyla ÇirkinKral Efsanesi / The Legend Of The Ugly King AVRUPA
YEŞİLÇAM SİNEMASI 07.05.2019 18:30 HazirîyekBo Derengmayînê / Geç Kalışa Hazırlık / Getting Ready for Being Late 00:15 YönetmenAram Dildar katılımıyla HazirîyekBo Derengmayînê / Geç Kalışa Hazırlık / Getting Ready for Being Late AVRUPA
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
(Yılmaz Güney Salonu)
07.05.2019 18:30 McLibel/ Mcİftira 01:23   McLibel/ Mcİftira ANADOLU
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ
(Yılmaz Güney Salonu)
07.05.2019 17:00 Antifascisterna/ Antifaşist / The Antifascists 01:15   Antifascisterna/ Antifaşist / The Antifascists ANADOLU
KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ 07.05.2019 19:00 ElOlivo/Zeytin Ağacı/The Olive Tree 01:40   ElOlivo/Zeytin Ağacı/The Olive Tree ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 07.05.2019 19:00 TozluHayatlar / Dusty Lifes 01:05   TozluHayatlar / Dusty Lifes ANADOLU
KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI 07.05.2019 18:00 BirVarmış Bir Yok/In The Middle Of Nowhere 00:39   BirVarmış Bir Yok/In The Middle Of Nowhere ANADOLU
ÇEKMEKÖY DAYANIŞMA DERNEĞİ 07.05.2019 20:00 GururYarası / Wounded Pride 01:20   GururYarası / Wounded Pride ANADOLU
ESENYURT ALTERNATİF KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 07.05.2019 20:00 Feminista/ Feminista 01:00   Feminista/ Feminista AVRUPA
SARIGAZİ HALKEVİ 07.05.2019 00:16 ToprağınKadınları/Women of the soil 02:06   ToprağınKadınları/Women of the soil ANADOLU

Facebookta Paylaş Tweetle