2019 İstanbul Gösterim Programı

14. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

2018 İstanbul Gösterim Programı

13. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

2017 İstanbul Gösterim Programı

12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

2016 İstanbul Gösterim Programı

11. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

10. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Programı Açıklandı

Bu yıl 10.'su düzenlenen Uluslararası İşçi Filmleri Festivalinin açılış gecesi 2 Mayıs'ta Şişli Kent Sineması'nda yapılacak.

Devamını Oku

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Ankara, İstanbul, Diyarbakır, İzmir Programları Açıklandı

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Ankara, İstanbul, Diyarbakır, İzmir Programları Açıklandı

Devamını Oku

9.Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Açılış Gecesi

Bu yıl 9.’su düzenlenen Uluslararası İşçi Filmleri Festivalinin açılış gecesi 2 Mayıs saat 19:30'da Şişli Kent Sineması’nda yapılacak. Gecenin sunuculuğunu Oyuncu Şenay Gürler yapacak.Şarkılarıyla Praksis’in renk katacağı gecenin filmi Reyan Tuvi’nin “Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek” olacak.

Devamını Oku

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Programı Açıklandı

Bu yıl 9.’su düzenlenen Uluslararası İşçi Filmleri Festivalinin açılış gecesi 2 Mayıs’ta Şişli Kent Sineması’nda yapılacak. Gecenin sunuculuğunu Oyuncu Şenay Gürler yapacak.Şarkılarıyla Praksis’in renk katacağı gecenin filmi Reyan Tuvi’nin “Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek” olacak.

Devamını Oku

İstanbul Kapanış "Kapitali İzlemek" ile yapılacak.

VII. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali'nin İstanbul kapanışında Kapital’in Almanca aslından çevirisini Mehmet Selik’in bıraktığı yerden başlayarak tamamlayan Nail Satlıgan'ın ve Özgür Üniversite’de Kapital dersleri veren Ahmet Tonak ve Sungur Savran'ın katılımıyla "Kapital ve Kapital Dersleri Üzerine" başlıklı söyleşi gerçekleştirilecek.

Devamını Oku

İstanbul2012 Gösterim programı

Ayrıntılı İstanbul Programı için

Devamını Oku

İstanbul'da Büyük Açılış

VI. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali, İstanbul'da ve Ankara'da gerçekleştirilen açılış etkinlikleri ile başladı. İzmir'de ise 2 Mayıs günü yapılan festival yürüyüşü ile başlayan program bu akşam yapılacak açılış gecesiyle devam edecek.

Devamını Oku

2011 İstanbul Gösterim Programı

1-8 Mayıs 2011 tarihlerinden 6. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul programınıda gösterilecek filmler ve salonlarının PDF halini (6.1 MByte) bilgisayarınıza transfer

Devamını Oku

2010 Istanbul Gösterim Programı

V. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İstanbul Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

İstanbul 2009 Acilis

IV. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali 2 Mayıs 2009 akşam İstanbul Beyoğlu Yeni Melek Gösteri Merkezi’nde yapılan Açılış Gecesi ile başladı. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı gecenin sunuculuğunu Bennu Yıldırımlar yaparken, Şevval Sam ve Hilmi Yarayıcı şarkılarıyla sahnedeydi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da emekten yana sinema emekçilerine plaket verildi, direnişteki işçiler ve işçi önderleri sahne aldı. Gece 100 Bin Kişiydiler filminin gala gösterimi ile son buldu.

Devamını Oku

İstanbul 2008 Festival

V. Uluslararası İşçi Filmleri İstanbul Ayrıntılı programı aşağıdadır. Düzeltme ve ekler: 5 Mayıs Salı Kartal Sanat Tiyatrosu

Devamını Oku

İstanbul

Istanbul'da 1-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında 5. Uluslararası İşçi Fİlmleri Festivali Gerçekleşecektir. Istanbul Programı ve diğer ayrıntılara 2010 yılı Nisan ayından itibaren bu sayfalardan erişebileceksiniz.

Devamını Oku