2018 İzmir Gösterim Programı

13. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

2017 İzmir Gösterim Programı

12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Gösterim programı aşağıda sunulmuştur.

Devamını Oku

11. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Programı Açıklandı

u yıl 11.’si düzenlenen Uluslararası İşçi Filmleri Festivali , 3 Mayıs Salı Günü saat 19:00' da Alsancak Sevinç Pastanesi önünden İzmir Mimarlık Merkezi'ne yapılacak festival yürüyüşüyle İzmir izleyicisi ile buluşacak.

Devamını Oku

10. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Programı Açıklandı

Bu yıl 10.’su düzenlenen Uluslararası İşçi Filmleri Festivali , 2 Mayıs Cumartesi Günü saat 18:00' de Alsancak Sevinç Pastanesi önünden İzmir Mimarlık Merkezi'ne yapılacak festival yürüyüşüyle İzmir izleyicisi ile buluşacak.

Devamını Oku

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Ankara, İstanbul, Diyarbakır, İzmir Programları Açıklandı

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Ankara, İstanbul, Diyarbakır, İzmir Programları Açıklandı

Devamını Oku

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Programı Açıklandı

Bu yıl 9.’su düzenlenen Uluslararası İşçi Filmleri Festivali , 3 Mayıs Cumartesi Günü saat 18:00' de Alsancak Sevinç Pastanesi önünden İzmir Mimarlık Merkezi'ne yapılacak festival yürüyüşüyle İzmir izleyicisi ile buluşacak.

Devamını Oku

İzmir’de 8. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali sona erdi

3-9 Mayıs tarihleri arasında süren Uluslararası İşçi Filmleri Festivali kapsamında onlarca film izleyicilerle buluştu. Gültepe, Çiğli, Buca ve Bayraklı’da yapılan mahalle gösterimleriyle yüzlerce izleyiciye ulaşıldı.

Devamını Oku

2013 8. Uluslararası İşçi Filmleri FEstviali İzmir Gösterim programı

İzmir Programının PDF formatındaki halini görebilmek için

Devamını Oku

İzmir 2012 Gösterim Programı

Konak Sineması İzmir Fransız Kültür Merkezi İsmet İnönü Kültür Merkezi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi,

Devamını Oku

İzmir'de Festival

Festival açılışın ardından film gösterimleri, panel ve söyleşilerle devam etti. Festival kapsamında İffet Diler’in moderatörlüğünde düzenlenen çevre paneline Derelerin Kardeşliği Platformu’ndan Avni Ertaş ve avukat Kazım Erkut Güzel katıldı. Festivalin İzmir açılışında galasını yapan Halepçe belgeseli de seyircilerle buluşmayı sürdürüyor.

Devamını Oku

6. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir Gösterim Programı

İzmir 6. Uluslararası İşçi Filmleri festivali programını kesinleştirdi. Programı PDF olarak görmek için burayı tıklayınız

Devamını Oku

İzmir'de Festival Yürüyüşü ve Açılış Gecesi

V.Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İzmir'de festival yürüyüşüyle başladı. Saat 14.30 da Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi Yakın Kitapevi öünde buluşan festival gönüllüleri cadde boyunca renkli bir yürüyüşle Sevinç pastanesi önünde basın açıklaması yaparak festivalin İzmir'e geldiğini müjdelediler.

Devamını Oku

2010 İzmir Festival Programı

V.ULUSLARARASI İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ İZMİR PROGRAMI İsmet İnönü Kültür Merkezi *2 Mayıs Pazar 2010 19.30 Başlayacak (konuşmalar) KONUK OYUNCULAR: ECE USLU JANSET DERYA DURMAZ SUNUCU: DERYA DURMAZ(Derya Durmazın sunumuyla)

Devamını Oku

İzmir Atölyesi Başladı. Üretime Davet Var!

V. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali kapsamında İzmir'de 7 haftalık bir sinema atölyesi gerçekleştiriliyor. 20 Mart 2010 saat 10:00 Sunum: Arş Gör. Burak Bakır 27 mart 2010 Cumartesi saat 10:00 Sunum Ekin Kanar 3 Nisan 2010 Cumartesi Sunum Arş. Gör. Emel Yuvayapan ve Cenker Ekemen 10 Nisan 2010 Cumartesi SunumTahsin İşbilen (Yönetmen) ve Cenker Ekemen 11 Nisan 2010 Arş. Gör. Burak Bakır ve Cenker Ekemen

Devamını Oku

İzmir 2009

Konak Belediyesi ve Halkevleri işbirliği ile düzenlenen 4.Uluslararası İşçi Filmleri Festivali, 2 Mayıs gecesi Dr.Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Merkezi Avni Anıl Sahnesi'nde '100 Bin Kişiydiler' isimli filmin gösterimiyle başladı. Açılış gecesine katılan 500 e yakın İzmirli sanatseverler film gösteriminin ardından Melike Demirağ konseri ile zamana yolculuk yaptılar.

Devamını Oku

İzmir 2006

Düzenleyicileri arasında Halkevleri ve Konak Belediyesinin olduğu Çiğli Belediyesi, Çağdaş Hukuçular Derneği, Belgesel Sinemacılar Birliği,Disk Genel-iş, Demokrat Radyo,Can Radyo,Batı Radyo'nun destekleyeni olduğu festivalin gösterim programı aşağıdadır.

Devamını Oku

İzmir 2008 Festival

İzmir Gösterim Programı 24 Nisan 2009 IV.Uluslararası İşçi Filmleri Festivali İZMİR programı

Devamını Oku

İzmir

Istanbul'da 1-9 Mayıs 2010 tarihleri arasında 5. Uluslararası İşçi Fİlmleri Festivali Gerçekleşecektir. V.ULUSLARARASI İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ İZMİR PROGRAMI

Devamını Oku