12.Uluslararası İşçi Filmleri Festivali'nin Trabzon Ayağı 8 Aralık’ta Perdelerini Aralıyor

12.Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Trabzon ayağı perdelerini bu yıl 8 Aralık'da Usta Park Otel'de gerçekleştirilecek olan galayla aralıyor.Usta Park Otel'de gerçekleştirilecek olan galada kokteyl ve sanatçı Gökçe Erhan'ın ''İçimde Evler Yıkılıyor'' sergisi ve performansıyla açılış yapılacak ardından,Yavuz Nas ve Eşref Haldız sahne alacak.Savaş karşıtı içeriğiyle beğenileri toplayan ''Düğmeler Savaşı'' filmi açılış filmi olarak seyirciyle buluşacak.

Devamını Oku

11. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Trabzon Programı Açıklandı

“Barbarlığa Karşı Umut Öyküleri” devam ediyor. Festival Trabzon’da 23-25 Aralık tarihleri arasında izleyici ile buluşacak. 23 Aralık’ta başlayacak olan açılışta “Peki Şimdi Nereye” filmi gösterilecek. Açılış saat 18.00’da Trabzon Sanatevi’nde olacak. 3 gün boyunca sürecek festivalde 24 Aralıkta Seray Şener’in katıldığı, 25 Aralık’ta ise Vural Uzundağ ve Gökçe Bezirgan katılımcı olduğu atölye ve söyleşiler izleyici ile buluşacak. Festivali Trabzon’da Trabzon Halkevi, Türk-İş/Belediye-İş Trabzon Şubesi, KTÜ Öğrenci Kolektifi düzenliyor. KTÜ Kültür Sanat Faaliyetleri Kulübü ise destekyen kurum.

Devamını Oku

10. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Trabzon Programı Açıklandı

10.İşçi Filmleri Festivali 25 Aralıkta Trabzon'da başlıyor

Devamını Oku

9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Trabzon Programı Açıklandı

Trabzon'da 9. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali başlıyor. Bu seneki sloganımız

Devamını Oku

İşçi Filmleri Festivali Trabzon, Samsun, Eskişehir ve Kıbrıs’ta

Bu yıl ‘Sınırda yaşamak’ temasıyla 1 Mayıs’ta İstanbul, Ankara, İzmir ve Diyarbakır’daki eşzamanlı açılışlarla yolculuğuna başlayan 8. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali, Anadolu illerini dolaşmaya devam ediyor. Festival, son durağında ise Kıbrıslılarla buluşacak.

Devamını Oku

İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ TRABZON'DA!

Festivalin Trabzon gösterimleri 29 Kasım Cuma günü saat 19.00'da Trabzon Sanatevi Garaj Salonu'nda yapılacak Gala ile başlayacak. Gala gecesi aynı zamanda bir müzik dinletisi içeriyor.

Devamını Oku

Festival Trabzonda idi

Trabzon'da KESK Şubeler Platformu, KTÜ Öğrenci Kolektifi, Maçka Belediyesi, Sendika.Org, TTB/Tıp Öğrenci Kolu ve Trabzon Halkevi'nin ortak düzenlediği festival, 24 Aralık Cumartesi günü Uzun Sokak'ta yapılan coşkulu festival yürüyüşü ile duyurulmuştu.

Devamını Oku

Trabzon 2007

Trabzon'da Trabzon Halkevi'nin öncülüğünde, KESK, Türk-İş ve Yol-İş sendikalarıyla Mimarlar Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası, Of Folklor Derneği ve Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Öğrenci Kolektifi işbirliğiyle düzenlenen festivalin açılış töreni, Cuma günü saat 18:30 da düzenleme komitesini oluşturan örgütlerin temsilcilerinin kısa konuşmalarıyla başladı.

Devamını Oku